|
Кубок Украины 1999-00
Перший етап.
Кубок другої ліги 1/32 фіналу Карпати-2 (Львів) - Динамо (Львів) - 0:1
Енергетик (Бурштин) - ФК Калуш - 1:0
Галичина (Дрогобич) - Прикарпаття-2 (Івано-Франківськ) - 1:0
Рігонда (Біла Церква) - Оболонь-ППО-2 (Київ) 0:0 (3:1 п.)
Зірка-2 (Кіровоград) - Олімпія ФК АЕС (Южноукраїнськ) - 0:1
Титан (Армянськ) - Чорноморець (Севастополь) - +:-
Віктор (Запоріжжя) - Торпедо (Мелітополь) - 4:1
Металург-2 (Запоріжжя) - Дніпро-2 (Дніпропетровськ) - -:+
Арсенал (Харків) - Машинобудівник (Дружківка) - 1:0
Адомс (Кременчук) - ФК Миргород - 5:1
Шахтар (Горлівка) - Авангард (Ровеньки) - 2:0 1/16 фіналу
Поділля (Хмельницький) - Цементник-Хорда (Миколаїв) - 3:2, 4:2
Газовик (Комарно) - Динамо (Львів) - 1:1, 0:0
Нива (Вінниця) - Паперовик (Малин) - 0:0, 1:2
Енергетик (Бурштин) - Буковина (Чернівці) - 2:2, 0:1
Нафтовик (Доліна) - Галичина (Дрогобич) - 3:2, 0:0
Система-Борекс (Бородянка) - Рігонда (Біла Церква) - 1:1, 1:0
Олімпія ФК АЕС (Южноукраїнськ) - Борисфен (Бориспіль) - 0:5, -:+
Десна (Чернігів) - Динамо-3 (Київ) - 2:4, 0:1
Ворскла-2 (Полтава) - Гірник-спорт (Комсомольськ) - 0:3, 1:2
Портовик (Іллічівськ) - Титан (Армянськ) - -:+
Кристал (Херсон) - Віктор (Запоріжжя) - 4:1, 2:0
Дніпро-2 (Дніпропетровськ) - Кривбас-2 (Кривий Ріг) - 1:1, 2:1
Електрон (Ромни) - Арсенал (Харків) - 2:0, -:+
Кремінь (Кременчук) - Адомс (Кременчук) - 2:1, 1:0
Шахтар (Горлівка) - Зоря (Луганськ) - 0:0, 1:3
Оскіл (Куп'янськ) - Металіст-2 (Харків) - 0:1, 0:2 1/8 фіналу
Динамо (Львів) - Поділля (Хмельницький) - 1:1, 0:0
Паперовик (Малин) - Буковина (Чернівці) - 3:2, 0:3
Система-Борекс (Бородянка) - Нафтовик (Доліна) - 0:0, 0:3
Борисфен (Бориспіль) - Динамо-3 (Київ) - 4:0, 2:0
Титан (Армянськ) - Гірник-спорт (Комсомольськ) - 1:2, 1:0
Дніпро-2 (Дніпропетровськ) - Кристал (Херсон) - 1:1, 0:0
Арсенал (Харків) - Кремінь (Кременчук) - 1:0, 1:1
Зоря (Луганськ) - Металіст-2 (Харків) - 2:2, 0:0 1/4 фіналу
Поділля (Хмельницький) - Буковина (Чернівці) - 2:0, 3:3
Борисфен (Бориспіль) - Нафтовик (Доліна) - 2:0, 5:1
Кристал (Херсон) - Гірник-спорт (Комсомольськ) - 1:1, 1:0
Металіст-2 (Харків) - Арсенал (Харків) - 1:0, 1:1 1/2 фіналу
Борисфен (Бориспіль) - Поділля (Хмельницький) - 2:0, 4:2 (дод. час)
Металіст-2 (Харків) - Кристал (Херсон) 0:1, 0:1
Команда Кристал (Херсон) змінила назву на - СК Херсон Фінал
Борисфен (Бориспіль) - СК Херсон 2:0 Другий етап.
Кубок України 1/16 фіналу Торпедо (Запоріжжя) - Динамо (Київ) - -:+
СК Херсон - Чорноморець (Одеса) - 1:0
ФК Львів - Металург (Маріуполь) - 4:0
Волинь (Луцьк) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 1:3
Явір-Суми (Суми) - Таврія (Сімферополь) - 1:2
Нафтовик (Охтирка) - Металург (Запоріжжя) - 0:2
Оболонь-ППО (Київ) - Нива (Тернопіль) - 0:1
ФК Черкаси - Карпати (Львів) - 1:2
Поліграфтехніка (Олександрія) - Кривбас (Кривий Ріг) - 0:1
Закарпаття (Ужгород) - Металург (Донецьк) - 1:2
Сталь (Алчевськ) - ЦСКА (Київ) - 0:2
Полісся (Житомир) - Ворскла (Полтава) - 2:5
Металург (Нікополь) - Зірка (Кіровоград) - 1:1, пен.-1:3
ФК Вінниця - Металіст (Харків) - 2:2, пен.-4:2
Борисфен (Бориспіль) - Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 0:0, пен.-3:1
СК Миколаїв - Шахтар (Донецьк) - 1:2 1/8 фіналу
Динамо (Київ) - СК Херсон - 4:0
ФК Львів - Дніпро (Дніпропетровськ) - 1:0
Металург (Запоріжжя) - Таврія (Сімферополь) - 3:0
Нива (Тернопіль) - Карпати (Львів) - 1:2
Металург (Донецьк) - Кривбас (Кривий Ріг) - 2:3
ЦСКА (Київ) - Ворскла (Полтава) - 2:1
Зірка (Кіровоград) - ФК Вінниця - 2:0
Шахтар (Донецьк) - Борисфен (Бориспіль) - 5:0 1/4 фіналу
ФК Львів - Динамо (Київ) - 1:4
Металург (Запоріжжя) - Карпати (Львів) - 3:0
Кривбас (Кривий Ріг) - ЦСКА (Київ) - 1:0
Зірка (Кіровоград) - Шахтар (Донецьк) - 0:0, пен.-6:5 1/2 фіналу
Динамо (Київ) - Металург (Запоріжжя) - 6:1
Кривбас (Кривий Ріг) - Зірка (Кировоград) - 2:1 Фінал
Динамо (Київ) - Кривбас (Кривий Ріг) - 1:0
|
|
Календарь новостей |
« Март 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Вс | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
|